Газовий гриль Weber Slate Gpd 76см Premium 1501462

- В наявності
- Код: 181192445
66 387 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Weber SLATE GPSB 76 cm Premium - це ідеальне рішення для кожного, хто очікує максимальної функціональності та професійних результатів. Новинка 2025! Плита Weber Slate GPD 76 см преміум (1501462). Новинка 2025! Плита Weber® SLATE GPSB 76 см Premium – Революційне грилювання на новому рівні. Вийдіть на вищий рівень грилювання завдяки плити Weber® SLATE GPSB 76 см Premium. Оснащена цифровим дисплеєм температури, великою поверхнею для грилювання та інноваційною системою. Weber Works, ця революційна плита є ідеальним рішенням для тих, хто прагне поєднати зручність і професіоналізм...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weber |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Кількість пальників | 3 |
| Мoдель | SLATE GPD 76 см |
| Марка | Weber & Weber |
- Ціна: 66 387 ₴




