Газовий гриль Weber Spirit Sp 435 Gbs сталь лінійка Best

- В наявності
- Код: 179861407
62 451 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Spirit® SP-435, виготовлений з нержавіючої сталі та оснащений всім необхідним для кожного любителя грилювання. Новинка 2025! Газовий гриль Weber Spirit SP-435 (1500934). Новинка 2025! Газовий гриль Spirit® SP-435 – Перфекція в грилюванні. Відкрийте досконалість грилювання з 4-горелочним газовим грилем Spirit® SP-435, виготовленим з нержавіючої сталі та оснащеним передовими функціями. Спроектований з урахуванням зручності, довговічності та виняткового смаку страв, цей модель дозволяє досягти майстерного рівня грилювання. Найважливіші функції гриля Spirit® SP-435: Зона Sear Zone з режимом Boost...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weber |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 118 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник.1 | Weber & Weber |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Глибина | 65 мм |
| Довжина решітки | 45 см |
| Додаткові функції | Термометр, шкаф, LED-дисплей, Полиця, Кришка, Регулювання температури, видалення жиру, Колеса, Піддон для жиру, Боковий пальник для готування |
| Кількість пальників | 4 |
| Мoдель | Spirit SP-435 |
| Потужність | 10.2 кВт |
| Ширина решітки | 61 см |
- Ціна: 62 451 ₴







