Стінки для душових кабін Excellent Ortigo KAEX.5016.K.1200.0800.GL

- В наявності
- Код: 171103382
48 712 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Розмір: 120 × 80 см Висота: 200 см Колір профілю: золотистий глянець Колір скла: прозоре Матеріал: алюміній/скло Форма: прямокутна Універсальний монтаж Покриття Clean Control Товщина скла 8 мм Кріплення на стіну в комплекті Спосіб закриття: розсувні двері Гарантія виробника: 5 роківСерія Ortigo - це сучасна версія душових стінок з можливістю розширення бічними стінками та іншими аксесуарами, адаптованими до індивідуальних потреб користувача. Прямокутні кутові кабіни Ortigo мають розсувні двері на мінімалістичних роликах по нижній напрямній. Ця система шасі дозволила нам створити елегантну мінімалістичну кабіну, яка ідеально вписується в сучасний стильний інтер’єр. У кабінах використовується загартоване безпечне скло товщиною 8 мм з покриттям Clean Control, яке завдяки своїм гідрофобним властивостям полегшує утримання скла в чистоті, не залишаючи смуг на поверхні. Кабіна має висоту 200 см, доступні базові розміри 120 і 140 см, з бічними стінками 80, 90 і 100 см. Кабіна доступна в трьох кольорах - з профілями, які нівелюють кривизну стіни в кольорах: хром, чорний матовий і глянсовий золотий. Продукти серії Ortigo можна адаптувати до ваших
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 120 cm |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | Ortigo |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
- Ціна: 48 712 ₴

