Акустична колонка Revival Audio Atalante 5 Ebony

- В наявності
- Код: 170662450
158 848 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Revival Audio Atalante 5 Ebony. Акустичні колонки є ключовим елементом будь-якої аудіосистеми, яка може суттєво вплинути на якість звуку в нашому домашньому затишку. Revival Audio Atalante 5 Ebony. це унікальна модель, яка завдяки передовим технологіям і продуманій конструкції здатна забезпечити неперевершені враження від прослуховування. Спроектовані та виготовлені у Франції, ці акустичні колонки представляють найвищу якість і точність виконання. Передові звукові технології. Динаміки. в моделі. Revival Audio Atalante 5 Ebony. це шедевр інженерії. Ця колонка оснащена...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Виробник.1 | Revival Audio |
| Ефективність | 89 dB |
| Код виробника | 1575 |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | 3-смугова |
| Мoдель | Atalante 5 Ebony |
| Номінальна потужність RMS | 200 Вт |
| Частотний діапазон | 28-22000 Hz |
- Ціна: 158 848 ₴









