Стінки для душових кабін Rea City REA-K6449

- В наявності
- Код: 165649118
13 240 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна CITY 80x100Представляємо вашій увазі красиву та надзвичайно функціональну кутову кабіну City. Це продукт, який ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд і естетичність інтер'єру. Завдяки чорним оздоблювальним елементам наш виріб надзвичайно універсальний і неодмінно впишеться в інтер'єр вашої санвузла. Завдяки своїй конструкції кабіну City можна встановити на душовий піддон різної висоти або прямо на підлогу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 100 cm |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | City |
| Скло/товщина скла | 4 mm |
- Ціна: 13 240 ₴
