Масажне крісло Vidaxl розкладне світло-сіре оббите тканиною 373586

- В наявності
- Код: 163976888
13 713 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Сядь зручно і відпливай у цьому дуже зручному розкладному масажному кріслі! Функція ручного відхилення: праворуч від крісла знаходиться ручка. Відтягни ручку, щоб вручну налаштувати положення підніжки та спинки до найбільш комфортної для тебе позиції. Ця функція дозволяє нахилитися на максимум 135 градусів. Додатково спинку можна швидко повернути до початкового положення, знову відтягнувши ручку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволять тобі відчути більш точний масаж. Крім того, за допомогою пульта ти можеш вибирати різні програми масажу. Функція масажу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 98 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Колір корпусу | Сірий |
| Мoдель | 322456 |
| Максимальне навантаження | 110 |
| Марка | VidaXL |
| Материал обивки | З тканини |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Стиль | Традиційний |
| Тип | Масажне, Розсувне |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 13 713 ₴



