Масажне крісло vidaXL розкладне світло-сіре оббите оксамитом 373511

- В наявності
- Код: 163514946
12 584 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Сядьте зручно і відпливайте в цьому дуже зручному розкладному масажному кріслі! Функція ручного відхилення: праворуч від крісла знаходиться ручка. Відтягніть ручку, щоб вручну налаштувати положення підніжки та спинки до найбільш комфортної для вас позиції. Ця функція дозволяє нахилитися на максимум 135 градусів. Додатково, спинку можна швидко повернути до початкового положення, знову відтягнувши ручку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволять вам відчути більш точний масаж. Крім того, за допомогою пульта ви можете вибирати різні програми масажу. Функція масажу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Колір корпусу | Сірий |
| Максимальне навантаження | 110 |
| Материал обивки | Вельвет |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Стиль | Традиційний |
| Тип | Масажне, Розсувне |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 12 584 ₴
