Масажне крісло Vidaxl розкладне темно-зелене оббите тканиною 373428

- В наявності
- Код: 163214961
12 374 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Сядьте зручно і відпливайте в цьому дуже зручному розкладному масажному кріслі! Ручна функція відкидання: праворуч від крісла знаходиться ручка. Витягуючи ручку, можна вручну налаштувати положення підніжки та спинки до найбільш комфортної для себе позиції. Ця функція дозволяє відхилити максимум на 135 градусів. Додатково спинку можна швидко повернути до початкового положення, знову витягнувши ручку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволять вам відчути більш точний масаж. Крім того, за допомогою пульта ви можете вибирати різні програми масажу. Функція масажу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Колір корпусу | Зелений |
| Максимальне навантаження | 110 |
| Материал обивки | З тканини |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Тип | Масажне, Розсувне |
| Цвет обивки | Зелений |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 12 374 ₴



