Масажне крісло Vidaxl розкладне чорне оббите мікрофіброю

- В наявності
- Код: 163138996
12 703 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Сядь зручно і відпочинь у цьому дуже зручному розкладному масажному кріслі! Функція ручного відхилення: праворуч від крісла знаходиться ручка. Відтягни ручку, щоб вручну налаштувати положення підніжки та спинки до найбільш комфортної для тебе позиції. Ця функція дозволяє відхилити до максимально 135 градусів. Додатково спинку можна швидко повернути до початкового положення, знову відтягнувши ручку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволять тобі відчути більш точний масаж. Крім того, за допомогою пульта ти можеш вибирати різні програми масажу. Функція масажу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1 мм |
| Висота сидіння | 44 см |
| Глибина | 1 мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальне навантаження | 110 |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Стиль | Традиційний |
| Тип | Масажне, Розсувне |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 12 703 ₴



