Підлогова колонка Focal Aria Evo X N°2 зелений глянець

- В наявності
- Код: 162719309
109 691 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Підлогова колонка Focal Aria Evo X N°2 (No2). Aria. Evo X N°2 (No2). це відмінний приклад 3-смугової підлогової колонки для домашнього використання. Пропонує повні емоційні музичні враження завдяки своїм унікальним властивостям, захоплюючи ентузіастів кожного жанру музики. Це доступна аудіофільська колонка пар excellence. Ідеально підходить для приміщень площею не менше 20 м2, з рекомендованою відстанню прослуховування 3 метри. Основні характеристики: мембрана з льняного волокна. TMD. (Tuned Mass Damper) оточення. Перевернута. купол високочастотного динаміка TAM. у формі літери "M" з алюмінію та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Focal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Виробник.1 | Focal |
| Ефективність | 91,5 dB |
| Код виробника | 3544053872179 |
| Колір | Зелений |
| Конструкція | 3-смугова |
| Мoдель | Aria Evo X N°2 |
| Низькочастотний динамік | 165 мм |
| Номінальна потужність RMS | 250 Вт |
| Частотний діапазон | 45-30000 Hz |
- Ціна: 109 691 ₴






