Стінки для душових кабін New Trendy New Modus EXK-5519

- В наявності
- Код: 160257701
48 987 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. New Trendy New Modus душова кабіна 130x90x200 см прозоре скло EXK-5519 - специфікаціяДоставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення. Обслуговування від дверей до дверей - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі несправності до вашої ванної кімнати приїде сервісний технік, щоб усунути несправність. Вам не доведеться нікуди відправляти товар, адже весь ремонт проводиться на місці установки кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість Продавців не гарантують таку послугу, що є великим мінусом. Завдяки послугам «від дверей до дверей» New Trendy ви будете міцно спати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 130 cm |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | New Modus |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 48 987 ₴
