Стінки для душових кабін New Trendy New Modus EXK-5663

- В наявності
- Код: 159862550
67 385 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Нова модна душова кабіна Modus Black EXK-5663 висотою 200 см - характеристикиНова модель Modus Black має елегантні чорні деталі з матовим покриттям. Кабіна оснащена безпечним загартованим склом товщиною 8 мм із захисним покриттям Active Shield. Мають рамковий декор. На колекцію поширюється гарантія 7 років. Душову кабіну можна встановити як з піддоном, так і без нього.EXK-5663:Доставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення. Door to door service - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі виникнення несправності технік з обслуговування приїде до вашої ванної кімнати, щоб усунути несправність. Вам не потрібно нікуди відправляти товар, тому що весь ремонт проводиться на місці установки кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість Продавців не гарантують таку послугу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 140 cm |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Мoдель | New Modus Black |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |
- Ціна: 67 385 ₴
