Стінки для душових кабін New Trendy New Modus EXK-5658

- В наявності
- Код: 159862525
70 679 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна NEW TRENDY NEW MODUS BLACK 120x120x200 EXK-5658Доставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення. Door to door service - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі виникнення несправності технік з обслуговування приїде до вашої ванної кімнати, щоб усунути несправність. Вам не потрібно нікуди відправляти товар, тому що весь ремонт проводиться на місці установки кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість продавців не гарантують таку послугу, що є великим недоліком. З послугою New Trendy "від дверей до дверей" ви будете спати спокійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 120 cm |
| Коротка сторона | 120 cm см |
| Мoдель | New Modus Black |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 70 679 ₴
