Стінки для душових кабін New Trendy New Modus EXK-5668

- В наявності
- Код: 159862491
74 051 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Нова модна душова кабіна Modus Black 200 см заввишки EXK-5668 - специфікаціяEXK-5668:Доставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення.Обслуговування від дверей до дверей - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі виникнення несправності технік з обслуговування приїде до вашої ванної кімнати, щоб усунути несправність. Вам не потрібно нікуди відправляти товар, тому що весь ремонт проводиться на місці установки кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість Продавців не гарантують таку послугу, що є великим мінусом!!!З послугою New Trendy "від дверей до дверей" ви будете спати міцно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 190 cm |
| Коротка сторона | 70 cm см |
| Мoдель | New Modus Black |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 74 051 ₴
