Стінки для душових кабін New Trendy New Modus EXK-5651

- В наявності
- Код: 159862473
68 999 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Нова модна душова кабіна Modus Black EXK-5651 висотою 200 см - специфікаціяНова модель Modus Black має елегантні чорні деталі з матовим покриттям. Кабіна оснащена безпечним загартованим склом товщиною 8 мм із захисним покриттям Active Shield. Мають сітчастий декор. На колекцію поширюється гарантія 7 років. Душову кабіну можна встановити як з піддоном, так і без нього.EXK-5651:Доставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення.Обслуговування від дверей до дверей - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі виникнення несправності технік з обслуговування приїде до вашої ванної кімнати, щоб усунути несправність. Вам не потрібно нікуди відправляти товар, тому що весь ремонт проводиться на місці установки кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість Продавців не гарантують таку послугу, що є великим мінусом!!!З обслуговуванням New Trendy від дверей до дверей ви будете міцно спати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Довгий бік | 150 cm см |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Мoдель | New Modus Black |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 68 999 ₴
