Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-4986

- В наявності
- Код: 159861711
69 681 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна REFLEXA BLACK, прямокутна, розміри 100L x 120Px200 см, компанія NEW TRENDY, скло прозоре*Пропозиція поширюється лише на душову кабіну, відповідні душові піддони можна знайти на інших наших аукціонах.Характеристики кабіни:Модель Reflexa Black має елегантні чорні деталі з матовим покриттямТехнічна інформація:Розміри кабіни з аукціону:Дані в стовпці РОЗМІРИ наведено в порядку L x дверей P x висота.Розміри X1 і X2 визначають розмір осі скла - це важливо при розміщенні кабіни на лінійному дренажі з плитки.ВСТАНОВЛЕННЯ БЕЗ ПОРОГОВОЇ ЛАЙНИСтандарт включає в себе всі елементи, необхідні для встановлення душової кабіни, як з порогом, так і без нього,ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (**платні)ВАРІАНТИ СКЛАСтандартно прозоре скло.Захист скла:Захисне покриття ActiveShield 2.0Це сучасне покриття, яке захищає скло від бруду та полегшує утримання салону в чистоті. На склопакет наноситься захисний шар із мікрочастинок, який заповнює мікроскопічні нерівності на поверхні скла, роблячи його ідеально гладким. Завдяки цьому краплі води легше стікають, не осідаючи на її поверхні та не залишаючи слідів накипу.Під впливом води та миючих засобів ефективність покриття (особливо його гідрофобні властивості) поступово знижується, тому ми рекомендуємо раз на 6 місяців використовувати кондиціонер для душової кабіни для оновлення покриття. Для чищення салонів New Trendy рекомендуємо використовувати спеціальні миючі засоби, які не пошкоджують покриття. Засоби догляду доступні на наших аукціонах.Якщо ви плануєте встановити душову кабіну на піддон - ви знайдете відповідні піддони на наших аукціонах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 120 cm |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Мoдель | Reflexa Black |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
- Ціна: 69 681 ₴
