Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-4972

- В наявності
- Код: 159861584
63 750 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна REFLEXA BLACK, квадратна, розміри 80x80x200 см, NEW TRENDY, прозоре скло*Пропозиція поширюється лише на душову кабіну, відповідні душові піддони можна знайти на інших наших аукціонах.Характеристики кабіни:Модель Reflexa Black має елегантні чорні деталі з матовим покриттямТехнічна інформація:Розміри кабіни з аукціону:Дані в стовпці РОЗМІРИ наведено в порядку L x дверей P x висота.Розміри X1 і X2 визначають розміри до осі скла - це важливо при розміщенні кабіни на лінійному дренажі з плитки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Довгий бік | 80 см |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | Reflexa Black |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
- Ціна: 63 750 ₴
