Стінки для душових кабін New Trendy New Modus walk-in EXK-5634

- В наявності
- Код: 157694869
55 641 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. - Тип: прямокутний, інше- Довша сторона: 150 см- Коротша сторона: 90 см- Висота: 200 см- Вхід: інше- Тип наповнення: прозоре скло- Захисне покриття: так- У комплекті: кабіна без душу лоток- Монтаж: правий, лівий, універсальний - Колір профілю: чорний - Покриття профілю: напівматовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 150 cm |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | New Modus Black |
| Скло/товщина скла | 10 mm |
- Ціна: 55 641 ₴
