Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-4913

- В наявності
- Код: 157694485
54 026 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. - Тип: прямокутний- Довша сторона: 80 см- Коротша сторона: 70 см- Висота: 200 см- Вхід: двері на петлях- Тип наповнення: прозоре скло- Захисне покриття: так- У комплекті: душова кабіна без піддону- Кріплення: праве- Колір профілю: чорний- Покриття профілю: напівматове
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 80 cm |
| Коротка сторона | 70 cm см |
| Мoдель | Reflexa Black |
| Скло/товщина скла | 10 mm |
| Стан | Нове |
- Ціна: 54 026 ₴
