Стінки для душових кабін New Trendy Eventa EXK-4661

- В наявності
- Код: 157150501
60 050 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. EventaКолекція EVENTA привносить в інтер'єр ванної кімнати гармонію і спокій. Проста, мінімалістична форма зі скла та хромованої фурнітури в поєднанні зі світлом доповнює облаштування кожної ванної кімнати, як ювелірна прикраса. Переваги кабіни EVENTA: Довговічність і стійкість. Деталі з латуні, які поєднують у собі функціональність і елегантність. Вони надійно кріплять виріб до стіни, зберігаючи мінімалістичний характер колекції. Для постійних елементів їх можна встановити без використання настінного профілю. Тільки для ідеально рівних стін. Для постійних елементі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 140 cm |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Мoдель | Eventa |
| Скло/товщина скла | 10 mm |
| Тип введення | Walk-in |
- Ціна: 60 050 ₴
