Стінки для душових кабін Rea Aero Intimo REA-K4122

- В наявності
- Код: 154553330
12 453 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Представляємо вам гарну, надзвичайно функціональну та сучасну душову стінку. Це продукт, який ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд і естетичність інтер'єру. Стінка підходить для установки на душовий піддон або з лінійним зливом. Виготовлена з високоякісного прозорого рифленого скла. Борозни – це ефект, який досягається завдяки більш глибоким і правильним борозенкам, що нагадують тонкі вертикальні смуги. Ребристе скло привносить в приміщення динаміку і затишок, елементи покриті лазером 4-кратної емалі. Завдяки цій техніці алюмінієві елементи скла захищені від корозії, потьмяніння та зміни кольору. Інструкції CAD
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 90 cm |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | AERO |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 12 453 ₴




