Стінки для душових кабін Radaway Modo Sl II 103190949901L

- В наявності
- Код: 153401894
21 731 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Modo SL Gold Brush Cabin II 90x200 L RADAWAYХарактеристики кабіниКабіни Modo SL Brushed Gold II доступні в стандартній комплектації з прозорим скломТехнічне кресленняДеталі технічного кресленняСпособи складання кабіниНезвичайні варіантиДодаткові варіанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 90 cm |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Modo SL Brushed Gold II |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 21 731 ₴




