Стінки для душових кабін Radaway Modo Sl II 10319104-93-01R

- В наявності
- Код: 153332870
22 440 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Кабіна Modo SL Copper II 100x200 Right RADAWAYХарактеристики кабіниКабіни Modo SL Brushed Copper II доступні в стандартній комплектації з прозорого склаТехнічне кресленняДеталі технічного кресленняСпособи складання кабіниНезвичайні варіантиДодаткові варіанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 100 cm |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Мoдель | Modo SL Brushed Copper II |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 22 440 ₴




