Стінки для душових кабін Radaway Modo New II 389074-99-01

- В наявності
- Код: 153332511
19 186 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Modo New BRUSHED GOLD II Душова стінка 70x200 см із прозорого скла від RADAWAYОсобливості стіни Modo New BRUSHED GOLD IIТехнічна інформаціяСТАНДАРТДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (платно)ГРАВЕР
Є можливість гравірування скла.
Пропозиція включає 26 дизайнів на вибір. Також можна зробити індивідуальне гравіювання.
Технологія лазерного гравіювання - довговічна технологія нанесення мотивів на скло. Гравірований малюнок завжди знаходиться зовні, завдяки чому скло не втрачає властивостей безпечного загартованого скла або його легко підтримувати в чистоті - скло захищене від бруду зсередини салону. Послуга лазерного гравіювання доступна в декількох варіантах скла: прозоре скло, Ultra Clear, ShowerGuard, Mirror, коричневе та графітове скло.Можна встановити прямо на підлогу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 70 cm |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Мoдель | Modo New Brushed Gold II |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |
- Ціна: 19 186 ₴





