Зарядний пристрій Baseus, мережевий Gan5 1Xusb-C 1Xusb-A 65W
- В наявності
- Код: 151808938
3 661 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Зарядний пристрій змінного струму BASEUS GaN5 CCGP150113 65 Вт чорнийЗаряджайте свої пристрої миттєво. Настінний зарядний пристрій Baseus GaN5 оснащений 2 портами швидкої зарядки, завдяки яким ваше обладнання зарядиться всього за кілька хвилин. Крім того, тонкий дизайн виробу дозволяє легко підключати його навіть у важкодоступних місцях, наприклад за диваном або шафою.Зарядний пристрій має 2 порти для швидкого заряджання. Це дозволяє заряджати, наприклад, смартфон і бездротові навушники одночасно, не витрачаючи зайвого часу. Вам більше не потрібно довго чекати, поки ваші пристрої будуть готові до роботи, з Baseus ви можете попрощатися з обмеженнями.Компактний дизайнЗарядний пристрій Baseus вирізняється невеликим розміром і можливістю складання штекера, що значно полегшує транспортування. Ви легко помістите його в дорожню сумку або рюкзак! Більш того, ви можете легко підключити його до важкодоступних розеток, наприклад, за комодом або ліжком.Безпечне та надійне заряджанняНастінний зарядний пристрій Baseus GaN5 забезпечує не тільки ефективне заряджання, але й повну безпеку. Він виготовлений з високоякісног
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 1,5 A |
| До комплекту входить кабель | Да |
| Довжина кабелю | 1 m |
| З'єднувачі | USB-C |
| Мoдель | Gan5 1xUSB-C 1xUSB-A 65W |
- Ціна: 3 661 ₴
