Паяльник Dremel VersaT2000-6 F0132000JA

- В наявності
- Код: 1509832
4 055 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. _x000D_
DREMEL VersaTip (2000-6)Бутановий паяльник – акумуляторний бутановий пальник 6-в-1 для високотемпературного різання, пірографії та багатьох інших застосуваньВміст набору:Один інструмент для 6 різних застосувань: пайка, плавлення, високотемпературне різання, усадка, випалювання деревини (пірографія) і видалення фарби.Дозволяє будь-які типи програм._x000D_
Функції та переваги DREMEL VersaTip (2000-6)Універсальність: один інструмент для шести різних програм_x000D_
На рідкому бутані: готовий працювати в будь-який час і в будь-якому місці_x000D_ Контроль температури: виберіть температуру відповідно до застосування_x000D_
Технічні дані для DREMEL VersaTip (2000-6)Технічні даніВага: 0,135 кгДовжина: 19 смШирина: 2,5 смГлибина: 2,5 смТехнологія батареї: немаєЗапалювання: п'єзоЧас горіння: 90 хв.Ємність бака: 17 мл / 12 гТемпература: 1200 °C (відкрите повітря) 680 °C (гаряче повітря) 550 °C (наконечники)Точна порада: -Два налаштування температури: -Знімний кабель: -Захист від витікання клею: -
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dremel |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,1 kg |
| Волість | 100 W |
| Мoдель | VersaTip 2000-6 |
| Напруга | 230 V |
| Температура печері | 550 °C |
- Ціна: 4 055 ₴


