Коляска 2 у 1 Espiro Miloo 10 Diamond

- В наявності
- Код: 149774130
53 264 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Espiro Miloo 10 Diamond Black Deep WalkingТипи візківКонфігурації кошикаРозміри та вагаМатеріалиТип колесаГальмівна системаРегулюванняЛегко складаєтьсяФункції та перевагиВіковий рейтингАксесуари включеніПідсумок?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Espiro |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автокресло | Brak fotelika w zestawie |
| Вага (кг) | 6,8 kg |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Довжина гондоли | 79,5 cm |
| Додаткова інформація | Amortyzatory, Hamulec |
| Кількість коліс | 4 |
| Мoдель | MILOO |
| Максимальне навантаження | 22 kg |
| Набір | 2w1 |
| П'ятиточкові ремені безпеки | Да |
| Регульоване сидіння | Да |
| Регулювання ручки | Да |
| Складаний капюшон | Да |
| Тип коліс | Pompowane |
| Швидке складання | Да |
| Ширина гондоли | 40 cm |
- Ціна: 53 264 ₴



