Прогулянковий візок Joolz Aer+ Sage Green

- В наявності
- Код: 149017366
30 550 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Joolz Aer+ Sage Green WalkingJoolz Aer+ — це нова вдосконалена версія коляски, яка тепер ще крутіша!Joolz Aer+ — найкраща коляска як у місті, так і в подорожі.Високе сидіння забезпечує комфорт під час водіння - ідеально спрофільоване, забезпечує підтримку спини і, що найголовніше, воно складається.Крім того, коляска надзвичайно легка і надзвичайно легко складається.Новий Aer+ JoolzЛегке складанняJoolz Aer+ надзвичайно легко зібрати. Для цього потрібна лише одна рука й одна секунда!СвітлоНадлегкий Joolz Aer+ легко носити, оскільки він важить лише 6 кг і має гладкий плечовий ремінь.Підходить для літакаРозміри Joolz Aer+ у складеному вигляді становлять 45 x 53,5 x 21,5 см, що означає, що він поміщається в найменших місцях і підходить для транспортування в літаках як ручна поклажа*.*завжди уточнюйте в перевізникаЕргономічне сидінняJoolz Aer+ має запатентоване ергономічне сидіння, яке сприяє розвитку вашої дитини. Крім того, їх можна відкинути до лежачого положення, забезпечуючи комфорт під час такого необхідного сну.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Вага коляски: 6 кг Навантаження на кошик: 5 кг Ширина коляски: 45 см Розмір коляски в розкладеному вигляді: 83x45x105 см Розмір коляски в складеному вигляді: 53,5x45x21,5 см Висота спинки: 55 см Ширина спинки: 37 см Глибина спинки: 25 см висота ручки: 105,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joolz |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Да |
| Вага (кг) | 6 kg |
| Висота в складеному вигляді | 21,5 см |
| Высота [см] | 105 cm |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Длина [см] | 83 cm |
| Довжина після складання | 53,5 cm |
| Додаткова інформація | Amortyzatory, Hamulec |
| Колір рамки | Чорний |
| Кількість коліс | 4 |
| Мoдель | Aer+ |
| Максимальне навантаження | 22 kg |
| П'ятиточкові ремені безпеки | Да |
| Регулювання ручки | Да |
| Регулювання спинки | Да |
| Сидіння | Brak fotelika w zestawie |
| Складаний капюшон | Да |
| Швидке складання | Да |
| Ширина [см] | 45 cm |
| Ширина в складеному вигляді | 45 cm см |
- Ціна: 30 550 ₴




