Мийка високого тиску Karcher K7 WCM Premium 1.317-420.0
- В наявності
- Код: 148887293
26 101 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мийка високого тиску Karcher K7 WCM Premium 1.317-420.0
26 101 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Мийка високого тиску K 7 WCM Premium. Неперевершені характеристики: мийка високого тиску K 7 WCM Premium з водяним охолодженням ефективно та продуктивно усуває забруднення з терас і транспортних засобів. У комплекті з котушкою для зберігання шланга. Ефективне очищення, яке вражає! Пристрій K 7 WCM Premium - це відмінний партнер для частого використання та видалення стійких забруднень: завдяки високоефективному водяноохолоджуваному двигуну пристрій дозволяє позбутися забруднень з тротуарів, терас, садового обладнання та більших транспортних засобів. Щоб очищати поверхні...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 94 см |
| Длина шланга [м] | 10 |
| Довжина: | 36,9 см мм |
| Додаткова інформація | Лance Vario Power |
| Мoдель | K 7 WCM |
| Максимальна температура води [°C] | 60 |
| Максимальний тиск [bar] | 180 |
| Марка | Karcher |
| Мощность [W] | 3000 |
| Напруга живлення [V] | 230 |
| Площа продуктивності [m2/h] | 60 |
| Продуктивність [l/h] | 600 |
| Спосіб подавання хімічного засобу | смоктування |
| Стан | Нове |
| Тип насоса | Композитний |
| Ширина | 39,4 см мм |
- Ціна: 26 101 ₴
