Прогулянковий візок Carrello Bravo Pure

- В наявності
- Код: 148527429
12 978 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Коляска Carrello Bravo Pure BlackКоляска Bravo — це зручна коляска, яка може використовуватися цілий рік, із безпечною рамою та швидким складанням, призначена для будь-яких доріг. Спальний мішок із ніжками на гудзиках і капюшоном у вигляді батискафа захистить дитину від вітру та негоди. Глибокий капюшон з додатковим відділенням і оглядовим віконцем закривається на магніт. Механічне регулювання спинки в трьох положеннях, включаючи положення лежачи. Закрита корзина на блискавці. Чутливе подвійне гальмо і блокування переднього колеса забезпечують п'ятиточкові ремені безпеки і бампер, який зручно відкривається в обох напрямках. Підніжка виготовлена з матеріалу, який миється, що полегшує догляд за коляскою. Коляска швидко складається тканиною всередину і залишається у вертикальному положенні без підтримки. Зруч
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автокресло | Brak fotelika w zestawie |
| Амортизація | Да |
| Вага (кг) | 11,5 kg |
| Высота [см] | 103 cm |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Длина [см] | 88 cm |
| Колір рамки | Чорний |
| Кількість коліс | 4 |
| Мoдель | bravo 2023 |
| Максимальне навантаження | 22 kg |
| П'ятиточкові ремені безпеки | Да |
| Регулювання ручки | Да |
| Регулювання спинки | Да |
| Складаний капюшон | Да |
| Швидке складання | Да |
| Ширина [см] | 55 cm |
- Ціна: 12 978 ₴




