Прогулянкова коляска Carrello Bravo Plus 2023 Storm

- В наявності
- Код: 147755484
15 866 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. КОЛЯСКА CARRELLO BRAVO PLUS ЧОХАЛ НА КОЛЯСКУ STORM GREY FOILХОДУНКИ CARCELLO BRAVO PLUSКОЛІР: STORM GREYВКЛЮЧЕНО:Комфортна цілорічна коляска з безпечною рамою та швидким складанням.ФУНКЦІЇ та ПЕРЕВАГИ:Характеристики товару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 11,5 kg |
| Висота в складеному вигляді | 54 cm см |
| Высота [см] | 103 cm |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Длина [см] | 90 cm |
| Довжина після складання | 73 cm |
| Кількість коліс | 4 |
| Мoдель | Bravo CRL-5515 |
| Максимальне навантаження | 22 kg |
| Регулювання ручки | Да |
| Регулювання спинки | Да |
| Сидіння | Brak fotelika w zestawie |
| Складаний капюшон | Да |
| Швидке складання | Да |
| Ширина [см] | 55 cm |
| Ширина після складання | 55 cm |
- Ціна: 15 866 ₴



