Прогулянковий візок Carrello Bravo Plus 2023 Mist

- В наявності
- Код: 147755481
15 852 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. КОЛЯСКА CARRELLO BRAVO PLUS КОЛЯСКА FOIL MIST GREY ЧОХЛА + ФОЛЬГАКОЛЯСКА CARCELLO BRAVO PLUS + БЕЗКОШТОВНО: ДОЩОНЕПРОХІДНА КОТушкаВКЛЮЧЕНОФУНКЦІЇ та ПЕРЕВАГИХарактеристики продукту
розміри коляски, ДхШхШ - 92х54х106 см розміри в складеному стані: ДхШхШ - 55х54х73 см розміри сидіння, ДхШ - 90х37 см діаметр переднього колеса: 18 см, поворотне, фіксація в прямому положенні діаметр заднього колеса: 27 см вага - 11,5 кг максимальне навантаження - 22 кг коляска тип складання - книжкаВікно контакт - є регулювання висоти ручки - є (97/102/109/111 см (4 положення) регулювання спинки - 3 положення, в тому числі функція провітрювання "лежачи" - є, вікно на задній стінці на блискавці - є, обертовий кошик для покупок - є матеріал колеса - ПУ Матеріали: алюміній, льон, пластик
БЕЗКОШТОВНО: ВОДОЩІНКА ФОЛЬГА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Да |
| Вага (кг) | 11,5 kg |
| Висота в складеному вигляді | 21,5 см |
| Высота [см] | 103 cm |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Длина [см] | 90 cm |
| Довжина після складання | 88 cm |
| Діаметр заднього колеса | 27 cm |
| Кількість коліс | 4 |
| Мoдель | Bravo CRL-5515 |
| Максимальне навантаження | 22 kg |
| П'ятиточкові ремені безпеки | Да |
| Регулювання ручки | Немає |
| Регулювання спинки | Да |
| Сидіння | Brak fotelika w zestawie |
| Складана кабіна | Да |
| Швидке складання | Да |
| Ширина [см] | 55 cm |
| Ширина в складеному вигляді | 36 см |
- Ціна: 15 852 ₴








