Стінки для душових кабін New Trendy Avexa EXK-3881

- В наявності
- Код: 147294853
52 281 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ П’ЯТИКУТНА АСИМЕТРИЧНА ДУШОВА КАБІНА AVEXA 100X80, ЧОРНА ЛІВА EXK-3881 – це п’ятикутна душова кабіна, яка ідеально підходить для невеликих і вимогливих приміщень. Модель душової кабіни New Trendy - ідеальне рішення для ванної кімнати в сучасному стилі. Асиметрична кабіна оснащена чорними профілями та ручками. Виріб розміром 100 см в ширину, 80 см в глибину і 200 см у висоту має високоякісне загартоване скло з покриттям, яке легко миється, і зручні дверцята з лівою петлею. Представлену душову кабіну можна встановити прямо на підлогу або на душовий піддон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 100 cm |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | Avexa Black |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
- Ціна: 52 281 ₴





