Стінки для душових кабін Rea Hugo Double REA-K6601

- В наявності
- Код: 144711701
27 794 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Двомісна чорна душова кабіна HUGO 90 X 90 смНадзвичайно функціональна кабіна HUGO BLACKПредставляємо вам нову серію кабін HUGO!Двері та стінки виготовлені із високоякісного загартованого скла товщиною 6 мм із захисним покриттям Easy Clean.Модель HUGO BLACK має ефективну систему нахилу, яка дозволяє легко відкривати та закривати двері. Система петель розроблена для ідеальної плавної роботи під час використання. Завдяки надзвичайно продуманим рішенням ущільнювачі дверей забезпечують 100% герметичність і надійність під час використання.Перед покупкою ретельно виміряйте ширину та висо
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 90 cm |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Hugo |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
- Ціна: 27 794 ₴








