Стінки для душових кабін Radaway Modo 389124-04-01

- В наявності
- Код: 144358563
23 687 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Modo New II White 120x200 см у прозорому склі від RadawayОсобливості серії Modo New II WhiteСкло та його захистКабіна має захисне покриття EasyClean (на першому фото скло без покриття, на другому з захисним покриттям).
Це невидимий неозброєним оком полімерний захисний шар, який наноситься в процесі обробки скла. Має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи слідів. Для чищення вам знадобиться лише м’яка ганчірка та вода, щ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довгий бік | 120 cm см |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Мoдель | Modo New White II |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 23 687 ₴
