Тостер Morphy Richards Venture 240130

- В наявності
- Код: 124712618
4 226 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Срібний тостер Morphy Richards Venture 4 Slice________________________________________________________________
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morphy Richards |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3 kg |
| Включені аксесуари | Tacka na okruchy |
| Волість | 1800W |
| Довжина кабелю | 0,8 m |
| Колір | Srebrne |
| Кількість рівнів підсмажування | 7 |
| Мoдель | 240130 |
| Місткість | 4 kromki |
- Ціна: 4 226 ₴
