Конструктор Magformers Creator 60El

- В наявності
- Код: 123386277
6 260 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Magformers Creator 60ElБезпекаВміст наборуМатеріал і конструкціяОсвітні аспектиДодаткові функціїЦя різноманітність, безпека та освітні аспекти роблять Magformers Creator 60El продуктом, який може подарувати дітям багато годин радості та творчих розваг.?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magformers |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 30,5 cm |
| Вік | 3 lata+ |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Глибина зібраного комплекту | 8 cm |
| Двигун із приводом | Немає |
| Доля | Uniwersalne |
| Кількість елементів | 60 |
| Кількість фігур | 0 |
| Мoдель | 005-703006 |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Характер | Немає |
| Ширина паковання | 6,5 cm |
- Ціна: 6 260 ₴
