Підлогові колонки Taga Harmony TAV-807F Modern Wenge

- В наявності
- Код: 120556976
19 671 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Taga Harmony TAV-807F Modern Wenge. Підлогові колонки є ключовим елементом будь-якої аудіосистеми, задовольняючи потреби як ентузіастів музики, так і любителів домашнього кіно. Ці продукти, завдяки своїй конструкції та застосованим технологіям, пропонують багатий і повний звук, який може заповнити навіть великі приміщення. Taga Harmony TAV-807F Modern Wenge. - це відмінний вибір для тих, хто очікує найвищої якості звуку за доступною ціною. Передові звукові технології. У підлогових колонках ключовим аспектом є якість динаміків і застосовані технології...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Taga Harmony |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 6 |
| Виробник.1 | Taga Harmony |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Ефективність | 90 dB |
| Код виробника | TAV807FMODERNWENGE |
| Компоненти | Підлоговий динамік |
| Конструкція | 2-смугова |
| Мoдель | TAV-807F |
| Номінальна потужність RMS | 180 Вт |
| Стан | Нове |
| Частотний діапазон | 30-25000 Hz |
- Ціна: 19 671 ₴
