Зарядний пристрій Mophie Snap+ Wireless Charging Pad 15W Black (IWCSPMOMSBK)

- В наявності
- Код: 110631716
3 924 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Бездротовий зарядний пристрій Mophie Snap+ - чорний (401307634)Технічні даніMophie Snap+ Wireless Charging Pad – бездротовий зарядний пристрій із підтримкою заряджання MagSafe – Android 15 Вт, iOS 7,5 Вт – чорний.Заряджати смартфон ще ніколи не було так просто.Більше жодних кабелів і складних роз’ємів.Несумісний із MagSafe? Додайте магнітний адаптерТочне розміщенняЗарядка через футлярШвидка зарядка 15 ВтВміст пакетаСпецифікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mophie |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 1A |
| Відповідність стандарту | QI |
| Довжина кабелю | 2 m |
| З'єднувачі | USB-C |
| Кабель у комплекті | Да |
| Кількість пристроїв, що одночасно заряджаються | 1 |
| Мoдель | Snap+ Wireless Charging Pad MagSafe 15W |
- Ціна: 3 924 ₴

