Настільна колонка Fyne Audio F501SP чорний глянець

- В наявності
- Код: 109849845
96 568 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Fyne Audio F501SP | Настільна колонка Компанія Fyne Audio представляє настільні колонки F501SP (Спеціальна продукція). Створення спеціальної версії моделі F501 базується на переконанні, підтвердженому великим інтересом, фактично успіхом моделі F502SP, що існує величезний попит на звук High-End серед багатьох клієнтів, готових пожертвувати частиною ексклюзивності вигляду продукту на користь якості звучання. Модель F501SP є чудовим прикладом процесу «trickle-down», що забезпечує неперевершені характеристики та виняткове співвідношення якості до ціни. Варто додати, що найновіший член...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fyne Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 8 |
| Ефективність | 91 dB |
| Код виробника | F501SP |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | 2,5 смуга |
| Мoдель | F501SP |
| Марка | Fyne Audio |
| Матеріал | Дерево |
| Номінальна потужність RMS | 80 Вт |
| Потужність | 80 |
| Частотний діапазон | 36-34000 Hz |
- Ціна: 96 568 ₴
