Конструктор Marioinex Mini Waffle База космічна 618 ел. (903919)

- В наявності
- Код: 106841461
7 519 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. МІНІ ВАФЛІ КОСМІЧНА БАЗА
Уявіть собі Місяць, яким ми його ще не знаємо. Високі платформи новоствореної бази піднімаються високо в повітря, і, дивлячись на них, можна побачити, як пролітають космічні кораблі різної форми. Вони перевозять людей і матеріали, необхідні для міжгалактичних місій. Настав 2045 рік, і ваша дитина щойно завершила будівництво першої космічної бази в історії людства! Цей набір - справжній всесвіт будівництва з кубиків, в якому кожен маленький конструктор забуде про все інше. Використовуючи докладні інструкції, що входять до набору, він побудує 4 різні космічні кораблі та величезну базу на Місяці.ОЗНАЙОМСТВО З НАБОРОММІНІ-ВАФЛІКОСМІЧНА БАЗАНабір функцій:618 елементівПсихомоторний розвиток навичок7+ роківІнструкціяMarioinex – безпечні блоки для дітей Блоки Marioinex розроблені таким чином, щоб бути максимально зручними для дітей і безпечними. Вони виготовлені з гнучкого, м'якого і приємного на дотик матеріалу. Їх форма ідеально підігнана до форми та розміру дитячих рук, а кольори використані м’які та приємні оку.Набори Marioinex. Ви можете збирати набори блоків із лінійки Marioinex і використовувати їх для створення структур за власним дизайном.Міні-вафля- Зберіть всю колекцію унікальних наборів і об'єднайте їх в одне ціле, створивши Вафельне місто, як ніколи раніше! Будуйте, створюйте, розігруйте сценки та створюйте історії, які підкаже вам ваша уява!- Mini Waffle City — ідеальна ідея подарунка не лише для дитини. Це гарантія гарного відпочинку незалежно від віку. Виберіть нагоду та оберіть потрібний набір серед безлічі цікавих будівель!- Mini Waffle — це гнучкі й еластичні блоки, які надзвичайно легко з’єднуються, створюючи як класичні, так і незвичайні форми.- Блоки Mini Waffle вирізняються своєю м’якою на дотик поверхнею. Будувати з їх допомогою надзвичайно приємно, що позитивно позначається на процесі створення.- Крім стандартних блоків, в набір також входять рухомі елементи і фігурки. Таким чином розвага стає ще привабливішою – ви можете створювати та розігрувати власні динамічні історії!М'який дотикГнучкий і гнучкийТворчий розвитокПросторове мислення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marioinex |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,38 kg |
| Висота зібраного комплекту | 35,5 cm |
| Вік | 3 lata+ |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Доля | Uniwersalne |
| Код виробника | 903919 |
| Кількість елементів | 618 |
| Мoдель | 903919 |
| Популярний серіал | Marioinex: Space Adventure |
| Рівень складності збирання | Trudny |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE, EN 71 |
| Характер | Немає |
| Цікаві | Kosmos |
| Ширина складеного комплекту | 39,5 cm |
- Ціна: 7 519 ₴









