Підлогова колонка SVS Prime Pinnacle Tower Black Gloss

- В наявності
- Код: 104986103
70 311 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. "Pinnacle - це найкраща модель серії Prime, класично сконфігурована підлогова колонка. Конструкція традиційна, з простою естетикою, здатна забезпечити насичений, теплий та захоплюючий звук, в чому значну роль відіграють три низькочастотні динаміки, подібні до тих, що використовуються в референсній моделі Ultra Tower. Музика, що ведеться басом і ударними, завжди захоплює, середні та високі частоти чисті та солодкі. Звук Pinnacle заповнить навіть великі приміщення, а якщо ми любимо насичене та густе звучання, він також підійде для кімнат середнього розміру." SVS Prime Pinnacle to...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SVS |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 8 |
| Виробник.1 | SVS |
| Ефективність | 88 dB |
| Код виробника | PRIMEPINNACLETOWER |
| Компоненти | Підлоговий динамік |
| Конструкція | 3,5 смуга |
| Мoдель | Prime Pinnacle Tower |
| Низькочастотний динамік | 165 мм |
| Номінальна потужність RMS | 300 Вт |
| Частотний діапазон | 29-25000 Гц |
- Ціна: 70 311 ₴
