Підлогові колонки Taga Harmony Platinum F-90 SL v.2 Modern Wenge

- В наявності
- Код: 101640221
20 327 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Taga Harmony Platinum F-90 SL v.2 Modern Wenge. Колонки підлогові - це невід'ємний елемент кожного аудіофільського комплекту і справжнє серце добре звучної звукової системи. Завдяки своїм унікальним технологіям і ретельно підібраним компонентам, ці колонки здатні забезпечити неперевершену якість звуку, занурюючи користувачів у світ кристально чистих тонів і глибоких басів. У цьому описі ми детально розглянемо, що пропонує модель Taga Harmony Platinum F-90 SL v.2 Modern Wenge. Сучасні динаміки та звукові технології. Серцем кожної підлогової колонки є її динаміки, а...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Taga Harmony |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Виробник.1 | Taga Harmony |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Ефективність | 91 dB |
| Код виробника | 616677425_20201130100924 |
| Конструкція | 3-смугова |
| Мoдель | Platinum F-90 SL V.2 |
| Номінальна потужність RMS | 180 Вт |
| Стан | Нове |
| Частотний діапазон | 31-40000 Hz |
- Ціна: 20 327 ₴

